Добавить работы Отмеченные0
Работа успешно отмечена.

Отмеченные работы

Просмотренные0

Просмотренные работы

Корзина0
Работа успешно добавлена в корзину.

Корзина

Регистрация

интернет библиотека
Atlants.lv библиотека
4,99 € В корзину
Добавить в список желаний
Хочешь дешевле?
Идентификатор:226277
Автор:
Оценка:
Опубликованно: 11.09.2007.
Язык: Латышский
Уровень: Университет
Литературный список: 21 единиц
Ссылки: Не использованы
Содержание
Nr. Название главы  Стр.
  Ievads    3
1.  Tirgus analīze    4
1.1.  Uzņēmuma apraksts    4
1.2.  Makrovides analīze    7
1.3.  Tirgus raksturojums, lielums, attīstība    10
1.4.  SVID analīze    12
2.  Konkurences un konkurentu analīze    12
3.  Uzņēmuma iekšējā analīze    14
3.1.  Segmentēšana    14
3.2.  Mārketinga mix elementi pēc to svarīguma pakāpes    16
3.3.  Prece    17
3.4.  Cena    17
3.5.  Sadale    18
3.6.  Virzīšana    18
3.7.  Cilvēks    20
4.  Misija, vīzija, mērķi, stratēģijas    22
5.  Plāns stratēģijas realizēšana    26
  Secinājumi un priekšlikumi    28
  Izmantotās literatūras un avotu saraksts    30
Фрагмент работы

Mūsdienu sarežģītajā pasaulē ir nepieciešams orientēties mārketinga jautājumos, jo uzņēmējdarbība un tās vide ir ļoti mainīga. Tāpēc uzņēmējiem nemitīgi jāpilnveido uzņēmējdarbības stratēģija un jākoriģē mērķi. Prakse rāda, ka veiksmīgi un konkurētspējīgi darbojas tie uzņēmumi, kuri ļoti rūpīgi veic tirgus izpēti, izstrādā un īsteno perspektīvus mārketinga plānus.
Mārketings ir uzņēmuma vadīšanas process, kas nosaka un prognozē klientu prasības un apmierina tās, nodrošinot uzņēmumam peļņu.
Katra uzņēmuma veiksmīga darbība ir atkarīga no prasmes izprast pircēja vajadzības, konkurenta rīcību, izvēlēties preces vai pakalpojumus, kuri būs pieprasīti, izvēlēties tirgu, kurā pārdot savu produktu. Prasmīgs mārketings ir arī pamats lēmumu pieņemšanai par naudas aprites procesa optimizāciju.
Cilvēks var just nepieciešamību apmierināt daudzas vajadzības, taču jebkurā gadījumā viņš izstrādā noteiktu to apmierināšanas secību. Uzņēmējiem jāprot paredzēt, kura no vajadzībām būs noteicoša, lai, pirms patērētājs to ir izteicis, varētu saražot un piesātināt tirgu ar atbilstošo preci vai pakalpojumu.
Šī studiju darba mērķis ir izpētīt mārketinga aspektus, veikt esošas mārketinga metodikas analīzi, noteikt mārketinga izpētes metodes uzņēmumā AS „DnB Nord Latvija” , kurš sniedz bankas pakalpojumus.

Savā darbā autors izvirzīja šādus uzdevumus:
1)iepazīties ar uzņēmuma darbību;
2)izanalizēt AS „DnB Nord Latvija” makrovidi;
3)aprakstīt mārketinga „mix” uzņēmumā;
4) noteikt AS „DnB Nord Latvija” mērķa tirgu;
5)veikt uzņēmuma konkurentu analīzi;
6)veikt uzņēmums iekšējo analīzi.

Lai īstenotu šos uzdevumus, tika izmantoti mācību grāmatas, lekciju konspekti, periodiskie izdevumi, LR spēkā esošie likumi, preses izdevumi, internets, uzņēmuma iekšējas lietošanas noteikumi.
Akciju sabiedrība „DnB NORD Latvija” ir dibināta 1989.gada 26. jūnijā. Dibināšanas brīdī tās nosaukums bija „Rīgas Komercbanka”. 1991.gada 6.septembrī tā tika reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā kā akciju sabiedrība. 1991.gadā bankas nosaukums jau bija AS „Pirmā banka”. NORD/LB ir bankas īpašniece kopš 2000.gada 6.jūniju, kad tā kļuva par bankas (sākotnēji tās nosaukums bija „Pirmā Latvijas komercbanka, tad „Pirmā banka”) stratēģisko investoru 2003.gadā maijā, īstenojot Norddeutsche Landesbank koncerna attīstības stratēģiju Baltijas reģionā, meitas bankas Latvijā un Lietuvā ieguva tradīcijām bagāto vārdu NORD/LB: Latvijā – NORD/LB Latvija, Lietuvā – NORD/LB Lietuva. 2005. gada 21.jūnijā, Ziemeļvācijas lielākā banka Norddeutsche Landesbank (NORD/LB) un Norvēģijas lielākā finanšu pakalpojumu grupa DnB NOR parakstīja vienošanos par kopuzņēmuma bankas DnB NORD izveidi. Jaunizveidotā banka DnB NORD uzsāka darbību 2006.gada 1.janvārī, balstoties uz abu pušu darbību Baltijas jūras reģionā. Uz šo dienu AS „DnB Nord” bankai pieder 99,76% no AS NORD/LB Latvijas akcijām.
DnB NORD Banka ir viena no dinamiskāk augošajām bankām Latvijā. Pateicoties veiksmīgi īstenotajai bankas stratēģijai, izdevīgajiem finanšu produktiem, kā arī augstajam klientu servisa līmenim, jau vairākus gadus DnB NORD Bankas aktīvu, kredītportfeļa un noguldījumu izaugsmes pieaugums ievērojami pārsniedz banku sektora vidējos rādītājus. DnB NORD Banka pašlaik ir ceturtā lielākā banka Latvijā pēc aktīvu apjoma, 4.lielākā banka pēc kredītportfeļa apjoma, turklāt banka ieņem arī nozīmīgu vietu Latvijas komercbanku sektorā rezidentu noguldījumu jomā.
Pašlaik DnB NORD Bankai ir 31 filiāle: Rīgas filiāle, Bolderājas filiāle, Salaspils filiāle, Valmieras filiāle, Cēsu filiāle, Ventspils filiāle, Liepājas filiāle, Kuldīgas filiāle, Daugavpils filiāle, Rēzeknes filiāle, Jēkabpils filiāle, Matīsa filiāle, Brīvības filiāle, Elizabetes filiāle, Lāčplēša filiāle, Marijas filiāle, Siguldas filiāle, Sarkandaugavas filiāle, Merķeļa filiāle, Purvciema filiāle, Āgenskalna filiāle, Teikas filiāle, Juglas filiāle, Valdemāra filiāle, Jelgavas filiāle, Saldus filiāle, Limbažu filiāle, Tukuma filiāle, Jūrmalas filiāle, Iganijas filiāle un 5 norēķinu grupas Latvijas lielākajās pilsētās.…

Коментарий автора
Загрузить больше похожих работ

Atlants

Выбери способ авторизации

Э-почта + пароль

Э-почта + пароль

Неправильный адрес э-почты или пароль!
Войти

Забыл пароль?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Не зарегистрировался?

Зарегистрируйся и получи бесплатно!

Для того, чтобы получить бесплатные материалы с сайта Atlants.lv, необходимо зарегистрироваться. Это просто и займет всего несколько секунд.

Если ты уже зарегистрировался, то просто и сможешь скачивать бесплатные материалы.

Отменить Регистрация